امروز Amelie رو دیدم و رفت میان فیلم های مورد علاقه من!

فیلم درباره زندگی دختری درونگرا و صاحب چشمان خندان و زیباست که رسالتش خوشحال کردن دیگران است! فیلمی سرشار از مهربانی و عشق که نینو و امیلی این عشق لطیف، دلپذیر و ملایم رو بدون این که چندان سخن گفته باشند به اشتراک گذاشته اند.

بی شک یکی از زیباترین موسیقی متن ها، موسیقی متن این فیلم هستش. فیلمی که حال خوب، تعجب و لبخند برای شما به ارمغان می آوره. 

پاریس کاملا رؤیایی به نظر می رسه و باعث می شه آرزو داشته باشید که کاش در پاریس، در مونت مارتر، با زبان فرانسه به عنوان زبان مادری متولد شده بودید!

این فیلم باعث میشه که شما بخواید کار های قشنگی با زندگی خودتون و دیگران بکنید، باعث میشه که شجاع باشید اگرچه خودتون رو ترسوترین آدم برای زندگی در این سیاره بدونید!

من واقعا این فیلم رو به همه توصیه می کنم چون که می تونم تضمین کنم: "ناامید نمی شید!"

بدون تو، احساسات امروز مثل برفِ دیروز ناپدید میشند!

فیلم ,رو ,باعث ,زندگی ,خودتون ,میشه ,این فیلم ,میشه که ,موسیقی متن ,باعث میشه ,بودید این

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آسمونیا معرفی کالا فروشگاهی meysammmm فایل فردا novel-download1 libayatollahheydari زندگی روزمره یک دانش آموز درجی: دریچه ای رو به فرهنگ، زبان، مردم و خاک طالقان نقطه زن CONRAD - فلزیاب کنراد 09197977577 :)